Барвисті шпалери Eijffinger Rice

Колекція шпалер від бренду Eijffinger Rice – це просто вибух фарб і позитивного настрою. Хоча, це порівняння можна застосувати не тільки до шпалер, а й до всієї продукції цієї чудової компанії. Девіз компанії дуже простий – «наповнити кольором і настроєм Ваш будинок, поки Ви готуєте, випікаєте, прибираєте, приймаєте ванну або просто відпочиваєте». Ці шпалери надихають!

Wallpaper-RICE-Eijffinger-71_2500

Голландська компанія Eijffinger визнана на ринку однією з провідних фірм з виготовлення шпалер. Будучи однією з найстаріших європейських шпалерних фабрик, вона ось уже протягом кількох десятків років постачає на ринок унікальні шпалери для стін, виконані в неповторному дизайні.


Wallpaper-RICE-Eijffinger-75_2500

Якщо Вам набридли нудні докучливі шпалери, то голландські шпалери Rice не дадуть вам нудьгувати. Колекція принтів в сучасному виконанні рясніє розмаїттям, а головне – оригінальними малюнками. Кожен з них – шедевр, втілення майстерної роботи талановитого дизайнера, що чуйно розуміє завдання створювати не банальні, а запам’ятовуючі візерунки.

Wallpaper-RICE-Eijffinger-79_2500

Чого тільки варта дівчина, що загорає на лебеді в морі, або русалка, що мрійливо дивиться вдаличінь. А вже про дитячі шпалери цієї серії і говорити нічого: забавні автобусики, мавпи на проводах, різнокольорові зебри в ковпаках, кішечки з цукровою ватою, собачки на шезлонгах, попивають коктейль, зайчики в сонячних окулярах так і просяться прикрасити ними дитячу кімнату.

Wallpaper-RICE-Eijffinger-88_2500

Шпалери Eijffinger Rice на основі флізеліну допоможуть зробити інтер’єр будь-якої кімнати незабутнім. Енергійні тони і пастельні відтінки мають чудові основу для красивого і затишного інтер’єру.

About Author

riter

Прокоментировать