Брутальний лофт в стилі індастріал

Індустріальний шик – культовий стиль для створення яскравих, харизматичних інтер’єрів, популярність якого з часів Енді Уорхола залишається на піку моди. Батьківщиною цього інтер’єрного напрямку є Америка. У 90-х роках минулого століття тут спостерігався величезний сплеск промислового розвитку: практично в кожному штаті відкривалися нові заводи і фабрики, а також створювалися окремі промислові райони. Якщо раніше творчі особистості оспівували красу природних пейзажів, то в цьому часі ореол романтики оповив урбанізм і потужність промислового потенціалу.

2

Що відрізняє промисловий стиль? – Насамперед, необроблені поверхні, зістарені промислові меблі і цілий ряд елементів декору, які постають перед нами в оптиці бетону (полірованого або з грубою фактурою), зістареного зношеного дерева і натурального каменю. Наші колекції шпалер допоможуть Вам створити навіть у нічим не примітній невеликій квартирі статусний інтер’єр успішної людини, що йде в ногу з часом.

7

В сучасних втіленнях стиль індастріал, часто поєднується з іншими інтер’єрними напрямками – лофт, мінімалізм, хай-тек, етно і т. д. Завдяки цьому він стає більш м’яким і затишним.

6

І відповідно до індивідуального смаку, Ваш лофт може випромінювати легкий шарм ретро або шик сучасності. Холодний, блискучий мармур, вигорілий на сонці сплавний ліс, тепле коркове дерево або стара цегла природні поверхні і структури нової колекції додадуть Вашим стінам виразність і характер. Оптика природних матеріалів здатна створити атмосферу незворушного спокою або теплого затишку в залежності від Ваших вподобань. З колекціями шпалер від MістерDeco Ваш будинок і фортеця, і тиха гавань, і простір для самовираження, і краще місце для великих прийомів і гучних вечірок. Яку історію розкажуть Ваші стіни, вирішувати Вам!

 

About Author

riter

Прокоментировать