Декоративні подушки – настрій Вашого інтер’єру!

Декоративні подушки є неодмінним елементом сучасного інтер’єру. Вони можуть послужити чудовою прикрасою не тільки спальні, але і вітальні, дитячої кімнати, і навіть кухні.

Велика перевага декоративних подушок в тому, що коштують вони не дорого, а інтер’єр можуть перетворити кардинально. Подушки можуть бути розкладені навіть на підлозі, а також на стільцях і дивані. Таке декорування робить інтер’єр завершеним, м’яким, затишним.

11001892_789712397732055_6704748560088409771_n

Ідеально поєднуються подушки з такими ж тканинами, з яких вони зроблені, наприклад, з шторами, скатертиною, або з оббивкою меблів. Якщо оббивка з тканини з орнаментом, то до них підійдуть подушки однотонні, або ж з тканини в смужку чи клітинку, і навпаки.

decorative-pillows-ideas-13

При розкладці подушок в інтер’єрі важливо враховувати ще й їх кількість. Зазвичай дизайнери рекомендують, щоб їх було не менше трьох, але й не більше шести.

дл

Як видно, декоративні подушки відіграють величезну роль в інтер’єрі, тому не бійтеся використовувати цей спосіб, щоб зробити Ваш будинок затишнішим і привабливішим. Потрібно лише трішки фантазії.

 

About Author

riter

Прокоментировать