Дитяча для дітвори: 10 варіантів оформлення

Далеко не завжди у кожної дитини в сім’ї є своя окрема кімната. Але навіть якщо в дитячій необхідно розмістити дві або навіть три дитини, це не означає, що потрібно обмежувати маленьких мешканців в комфорті та затишку. Пропонуємо 10 прикладів оформлення дитячих, в яких є місце більше ніж для одного.

1

Підбираючи дизайн дитячої кімнати для декількох дітей, зверніть особливу увагу на яскраві нестандартні рішення, в обробці стін, стелі і меблів.

8

Необхідно уважно вивчити існуючі варіанти інтер’єру, проаналізувати всі їхні переваги і недоліки, врахувати всі особливості планування приміщення, його площу і вибрати остаточний варіант. Тільки після цього можна починати втілювати в життя казку.

7

Якщо в кімнаті будуть жити дві маленькі принцеси, то їм неодмінно сподобається варіант у вигляді казкового будиночка. Ніжна колірна гама ідеально вписується в цей стиль.

4

Ось цікаве гармонійне поєднання кольорів і дизайн для двох модниць.

3

Для економії простору краще використовувати двоярусні ліжка – старе добре рішення, яке не втрачає своєї актуальності.

9

Економічно і функціонально. А таке оригінальне рішення стане в нагоді тим, у кого троє малюків.

2

Оформлення маленьких дитячих кімнат має бути простим і лаконічним. Довгу люстру краще замінити вбудованими світильниками і бра, громіздкі шафи – прихованими стелажами, а важкі гардини – римськими або рулонними шторами.

6

Батькам варто враховувати те, що це діти, тому в кімнаті повинна бути одна об’єднуюча зона для ігор. Особливо якщо вони маленькі і з невеликою різницею у віці.

5

Зверніть увагу! Виконуючи дизайн дитячої для двох дітей, пам’ятайте про їх звички, характер, різні захоплення та хобі. Також дуже важливо врахувати, в які ігри вони грають найчастіше.

10

Якщо власники кімнати – непосиди і вважають за краще активні ігри, подбайте про достатню кількість вільного місця в інтер’єрі дитячої кімнати. Якщо ж ваші чада – завзяті любителі настільних ігор, виділіть їм для цього заняття кілька окремих столиків, де б вони могли змагатися з друзями.

 

About Author

riter

Прокоментировать