… Завжди в тренді – ручна робота. Шпалери Funky Flair від Rasch

Нова колекція шпалер “Funky Flair” – темперамент і сила іспанського фольклору.

Тканина і плетіння, шиття і в’язання – матеріали, що лежать в основі нових інтер’єрних трендів, насправді відомі людині з незапам’ятних часів і нерозривно пов’язані з ручною роботою. Не дивно, що про що б не йшлося – килими, текстиль або шпалери, зроблені руками майстра речі випромінюють особливу енергетику. Вони несуть у собі частину культури далеких країн, роблячи її більш доступною і зрозумілою для нас.

1а

Нова колекція Rasch «Funky Flair» поєднує якість ручної роботи з сучасним, барвистим дизайном шпалер. Структури розкішних тканин інтерпретуються в різних якостях виконання: то нарочито грубі, домоткані, то філігранно тонкі, але завжди з одним і тим же результатом – сучасний і модний стиль і затишок в домі.

1123

Родзинка «Funky Flair» стилізація природних мотивів. Вишиті на високоякісному флізеліні листя чудово виглядають протягом усього року, злегка мерехтливі в променях сонця барвисті птахи стрибають з гілки на гілку. Колекція пропонує також велику серію однотонок, виконаних у структурі грубої лляної тканини, волокна якої візуально і тактильно підняті над основою. Ця близька до оригіналу інтерпретація тканини надає стінам індивідуальність і природність. Фони відмінно комбінуються з різними дизайнами колекції, що дозволяє створювати самі сміливі й незвичайні поєднання, зберігаючи єдність і цілісність простору. Колірна палітра варіюється від приглушених відтінків бежевого, коричневого, темно-та світло-сірого до яскравих тонів жовтої охри, бірюзового, жовто-зеленого або коричнево-оранжевого, щоб в якусь мить стіни змогли блиснути новим блиском.

112

Купуйте шпалери Rasch «Funky Flair»  в нашому інтернет-магазині МІСТЕР DECO за найкращими цінами! Все у Ваших руках!

About Author

riter

Прокоментировать