Квіткові мотиви в інтер’єрі

Використання квіткових мотивів в дизайні інтер’єру здатне наповнити оселю особливою теплотою і романтичною атмосферою, зробити її вишуканою та елегантною. Квіткові орнаменти залишаються актуальними як у вигляді окремих яскравих акцентів, так і у вигляді цілих композицій в виді шпалер, гардин, покривал, килимів, гобеленів, картин, скатертин, декоративних подушок, постільної білизни. При цьому немає ніяких обмежень відносно функціонального призначення кімнати, дизайн якої включає подібні орнаменти чи елементи.

Harlequin-Amilie-08

Квіткові мотиви на скатертинах, шторах і навіть плитці прекрасно оживлять кухню. Шпалери, килими і постільна білизна, всипана квітами, доповнять дизайн спальні. Для вітальні – класичні квіткові шпалери, дивани і крісла з квітковим орнаментом створять гармонію і додадуть романтики.

Gracia Pembe

Саме текстильні елементи з квітковими мотивами дозволяють без суттєвих змін в інтер’єрі зробити приміщення яскравішим і приємнішим. Найпростіший спосіб досягти цього ефекту- це змінити штори. Сонячні промені, що проникають крізь штори які нагадують квітковий сад, нададуть інтер’єру літнього настрою і навіть приховають сірий, дощовий пейзаж за вікном.

Lilium FB Main DPS

Скатертина з букетами троянд або зображенням яскравих тропічних квітів в поєднанні з посудом та дерев’яними предметами меблів створить чудовий акцент і зробить інтер’єр святковим.

Salad Days fb mid_Med

Не менш красиво виглядають квіткові мотиви на декоративних подушках і чехлах стільців. За допомогою квіткових шпалер можна не лише прикрасити інтер’єр, але й створити правильні, гармонійні пропорції в інтер’єрі. Такий декор відмінно відтінить предмети меблів, зробить Ваш інтер’єр стильним та екстравагантним. І нехай квіти на шпалерах не пахнуть, зате вони не в’януть і тішуть нас щодня.

Chelsea wp main dps_Med

Частіше за все квіткові мотиви використовують в інтер’єрах в стилі прованс, шеббі-шик, у вінтажних і класичних інтер’єрах. Також квіткові орнаменти чудово реалізовуються і в стилях арт-деко, модерн та інших вишуканих і богемних стилях.

Boho Floer FB Main

Прикрасити помешкання квітковими мотивами можна і не затіваючи ремонт. Букети квітів, зображені на картинах, панно на стіні, композиції з живих квітів у вазах здатні перетворити будь-який скромний інтер’єр в життєрадісний, весняний та красивий інтер’єр.

About Author

riter

Прокоментировать