Колекція Rasch – Sophie Charlotte… Шляхетність, втілена в шпалерах

Шпалери і аристократизм – що спільного, що їх об’єднує? Обидва ці поняття символізують любов до класики і вірність традиції, освяченої століттями. Їх також ріднить прагнення йти в ногу з часом і захоплення первозданною красою природи. Однак всі сумніви в гармонійному співіснуванні цих явищ зникли, коли під час роботи з архівами було зроблено приголомшливе відкриття з далекого 1926 року.

Sophie Charlotte1

Середина 20-х років минулого століття була ознаменована радикальним переглядом існуючих в шпалерному бізнесі концепцій розробки нових колекцій. Повна відмова від сліпого наслідування і імітацій, прагнення до нового мистецтва для стін – так можна охарактеризувати настрої шпалерного світу того часу.

Саме в цей період фабрика Rasch вперше набуває дизайни відомих художників. Свіжий вітер змін досягає дизайн-студії в нижньосаксонському містечку Брамше, співробітники якої відкривають для себе сучасні, експресивні і виразні ідеї і декори, воістину революційні для свого часу.

Sophie Charlotte2
І саме тоді відбулася зустріч керуючого директора доктора Еміля Раш з однією дуже талановитою молодою пані з благородного будинку. Так народилася ідея створення авторських колекцій. Ескізи і дизайни герцогині Софі Шарлотти Ольденбургської використовувалися при створенні одних з перших проектів – «Принцеса Пруська Айтель Фрідріх» і в спеціальній карті «Сучасне Мистецтво Стін». Юна леді була відома високою майстерністю художника і володіла винятковим відчуттям кольору. Природні форми квітів вона майстерно стилізувала в дизайни для шпалер. Сильний вплив японського мистецтва простежується в яскравій, насиченій колористиці, яка досягається ефектним використанням лише кількох кольорів. Не дарма реклама того часу свідчила: «Цікавий, новий дизайн і чудові відтінки з дуже тонкими градаціями кольору для витончених і розпещених клієнтів».

Sophie Charlotte3

У 2015 популярна художня колекція 1926 року переживає своє друге народження. Сучасна колірна гама Rasch буквально вдихнула нове життя в антикварні, але абсолютно не застарілі дизайни з старовинної колекції. Особлива родзинка цієї колекції – провадження у CO2-нейтральної технології. Шпалерна фабрика Rasch підтримує проект відновлення лісів в Панамі і прагне не тільки прикрасити Ваш будинок, але і зберегти ліси для майбутніх поколінь.

Тепер і Ви розумієте, що шпалери і аристократизм мають багато спільного. Ця історична архівна знахідка, що ідеально перетворилася в умовах передового виробництва відповідно до сучасного смаку, наочно демонструє нам, яку високу відповідальність за нашу природу ми всі несемо, щоб вона і надалі залишалася еталоном краси і джерелом натхнення художника. Ознайомитися з колекцією шпалер для стін Rasch – Sophie Charlotte і купити вподобані шпалери за приємною  ціною Ви можете в нашому інтернет магазині Містер Деко.

 

About Author

riter

Прокоментировать