Комбінування шпалер різних кольорів

Комбінування шпалер різних кольорів- це процедура, що вимагає хорошого дизайнерського смаку. Вміло поєднувати кольори і малюнки – складний процес, проте він повністю виправдає себе, коли ви створите в своїй оселі унікальний дизайн інтер’єру.

Поєднувати шпалери для стін різних кольорів варто з кількох причин. Найбільш вагомою є незвичайність такого дизайну. Однотонні шпалери добре підійдуть для класичного інтер’єру, але якщо ви бажаєте створити щось в стилі модерн, то комбінування чорних і білих шпалер, або інших відтінків буде дуже доречним.

іпе

Використання більш яскравого акценту допоможе привернути увагу до якоїсь частини кімнати, приховавши при цьому наявні дефекти приміщення. Увага гостя міцно захоплюється яскравим акцентом, і він просто не звертає уваги на криву стіну або нерівну стелю.
Комбінування блакитних і синіх шпалер допоможе додати інтер’єру життєрадісності і просторості, також за допомогою іншого кольору можна організувати зонування площі. Це особливо актуально для квартир-студій і великих віталень. Комбінація світлих настінних шпалер з темними у вузькій кімнаті дозволить зробити її ширшою і просторішою, якщо освітлити довгі перегородки і затемнити короткі.

foto 4stoffa
У класичному дизайні найбільш популярним є комбінування однотонних шпалер з шпалерами з орнаментом, відповідних за тоном. У такому стилі не прийнято поєднувати різні за кольором шпалери для стін, тому фіолетові і рожеві поєднання практично не зустрічаються. Зазвичай, в шпалерних каталогах вже підібрані відповідні шпалери- компаньйони по стилю і кольорах.

azzurraOK
У сучасних інтер’єрах прийнято експериментувати з кольорами. Комбінування фіолетових шпалер з червоними – не така вже й рідкість. Важливо вибирати поєднання, яке буде доречним. У сучасних стилях прийнято поєднувати яскраві кольори, відтіняючи їх холодними і нейтральними. У випадку з квартирою-студією згладити поєднання між різними шпалерами допоможуть штори. У спальній зоні слід обирати штори, що повторюють кольорову гаму і малюнок із зони вітальні, і навпаки. Тоді різкий перехід не буде таким різким.

Impero01a
Крім різних кольорів, існують колекції шпалер для стін, де представлені шпалери в одній гамі, але з різними зображеннями. Наприклад, шпалери з різними малюнками, а також однотонні покриття, які можуть виступати відмінним доповненням. Як правило, комбінування сірих шпалер з білими або чорними відбувається за принципом верховенства малюнка: на одну стіну або тільки частину її клеяться шпалери із малюнком, а однотонними прикрашаються інші стіни, щоб відтінити їх і зосередити увагу гостей на своєрідному панно. Також часто такі шпалери з різними зображеннями клеяться на одну стіну один над одним і розділяються декоративним елементом на зразок декоративного бордюра.

amb_02 (2)

Комбінування шпалер в квіти і смужку – це класичне рішення. Якщо відтінки шпалер є поєднані, то вони підійдуть один до одного ідеально. Єдиною умовою є однорідність малюнків: абстракції і орнаменти з гострими кутами не підійдуть для округлих квітів і листя. Круглі форми повинні доповнюватися круглими, а гострі – гострими, інакше навіть відмінно поєднувані в плані кольору шпалери зіпсують інтер’єр.
Варіанти комбінування шпалер для стін практично нескінченні, і якщо використовувати кілька простих правил, то не важко підібрати для себе унікальний дизайн стін.

About Author

riter

Прокоментировать