Корисні поради для створення грамотного освітлення в дитячій кімнаті

Роблячи ремонт у дитячій, дуже важливо спочатку запланувати правильне освітлення.

Головне правило – вся електропроводка, шнури, розетки, лампочки повинні бути максимально приховані і недоступні дитині. Що стосується вимикачів і регуляторів світла, вони повинні бути безпечні. Безпечним і екологічним повинен бути і матеріал комплектуючих. Віддавайте перевагу акумуляторним приладам, так Ви позбавитеся від зайвої проводки і постійних замін батарейок.

detskaya-kollekciya-ot-restoration-hardware-40

Світло від освітлювальних приладів повинне розсіюватися по всіх кутках кімнати. По-перше, при бажанні завжди можна зробити перестановку меблів, а по-друге, дитині не доведеться напружувати зір при переміщенні по кімнаті. В даному випадку виручають споти, з їх допомогою створюється правильно розсіяне освітлення.

kids3

Заплануйте  локальне джерело світла біля ліжка: настільна лампа або бра. І для читання у вечірній час підійде, і до сну підготувати дитину допоможе. Дуже зручні в даному випадку регулятори яскравості.

little-liberty-detskie-19

Стельові споти раціонально розташовувати по периметру кімнати з відстанню до стіни в 20 см. і зазором між ними в метр чи півтора.

novye-detskie-ot-little-liberty-6

Стельові світильники вимагають уваги в висоті розташування: високо повісили – мало світла, низько – малий радіус розсіювання. Ідеальною висотою вважається 215-230 см. від підлогового покриття.

detskaya-kak-v-skazke-2

На робочому столі буде потрібна настільна лампа. Для лівшів лампу ставлять праворуч, для правшів – ліворуч.

malvern06-1

Альтернативою настільній лампі стануть точкові споти, вбудовані в навісну полицю над столом, наприклад. Освітлення буде над всією робочою зоною і окреме місце для лампи не доведеться виділяти.

kids

До розташування бра в приліжковій зоні також є певні вимоги. Воно повинно бути з двох сторін ліжка на висоті 150 см. від підлоги. В такому співвідношенні Ви отримаєте ідеальне розсіювання світла.

detskie-2016-ot-serena-lily-5

Торшер – деталь інтер’єру, не обов’язкова, але популярна. Торшер доречний близько крісел або диванів, висота від підлоги до джерела світла повинна бути не більше 135 см. Звертайте увагу на стійкість світлоприладу.

detskie-komnaty-dlya-mladencev-10

Експериментуйте з кольором освітлення в дитячій. Це можуть бути як різнокольорові світлодіодні стрічки, так і світлодинамічні світильники або проектори. Все це додасть індивідуальності кімнаті і порадує дитину.

kids5

Інтернет-магазин Містер Деко пропонує широкий асортимент освітлення для Вашого дому. Якісні дитячі світильники: нічні лампи, люстри, стельові та настінні лампи, торшери Ви можете купити в інтернет-магазині Містер Деко – низькі ціни, широкий асортимент, доставка по Україні.

About Author

riter

Прокоментировать