Кришталева люстра – як чистити?

Однією з невід’ємних ланок дизайну кімнати  є люстра – її форма, колір, стиль виконання, а також матеріал. І вже багато років лідером краси і розкоші залишається кришталь, адже саме він здатен перетворити звичайне  освітлення кімнати в сяйво променів і гру кольорів.

Але щоб так тривало завжди кришталеві люстри потребують ретельний догляд. Слід пам’ятати, що від пилу кришталь тьмяніє – втрачає свій блиск і чарівність, тому потрібно не допускати його запиленню.  Чистку потрібно здійснювати тільки спеціальними засобами , використовуючи при цьому безворсову ганчірку. Миття таких люстр відбувається  в прохолодній воді  (гаряча вода спричиняє потемніння кришталю)  без використання мильного розчину, щоб запобігти розводів.

dom-11

Якщо забруднення незначне, то слід використовувати суху чистку – проводити її потрібно тільки в рукавичках і з спеціальною щіточкою, при цьому обережно протирати елементи люстри з верху в низ намагаючись це робити так, щоб підвіски не торкались одна одної  – це дасть можливість уникнути подряпин на ідеально гладкій поверхні кришталю. Рукавички потрібні для того , щоб не залишати плями від пальців, які видалити можливо буде лише при вологій чистці.

Про те буває і таке , що люстра потребує ретельнішої  чистки, саме тоді слід застосовувати миття в  воді із застосуванням спеціального засобу. Якщо його у вас нема то можна приготувати засіб в домашніх умовах-додавши у воду нашатирний  спирт (в розрахунку 1 :4). Слід пам’ятати що миючі засоби не повинні містити абразивних речовин , бо вони теж здатні залишати подряпини. Всі деталі слід ретельно промити , а потім витерти насухо , щоб додати блиску кришталю.

sergeeva_dom_25

На каркас люстри не повинні попадати миючі засоби ,які б спричинили в майбутньому корозію чи зміну його кольору.

Тож запам’ятайте, що комплексне миття такого чудового виробу з кришталю потрібно проводити не рідше 4 разів  на рік . Дотримуючись всіх основних вимог і вказівок навіть через багато років ваша люстра буде сяяти так як і в перший день покупки.

Великий вибір люстр Ви зможете придбати у Інтернет магазині misterdeco.com.ua

 

 

About Author

riter

Прокоментировать