Нова колекція шпалер Art of the Garden від Sanderson

Протягом усієї довгої історії, художники британської компанії Sanderson черпали натхнення в навколишній природі, використовуючи кольори і форми квітів і рослин для створення чудових дизайнів. Квінтесенцією англійського стилю від Sanderson є перенесення саду в інтер’єр – багато класичних квіткових дизайнів були створені, керуючись цим принципом.

Інтернет-магазин “Містер Деко” представляє нову колекцію шпалер «ART OF THE GARDEN» («МИСТЕЦТВО САДІВНИЦТВА») від Sanderson.

2

«Садова» колекція «ART OF THE GARDEN» сезону весна / літо-2017, яка втілює в собі плавну еволюцію ландшафтного та садового дизайну, – це подорож в історію, від перських садів 500-х років до нашої ери до садів в стилі бароко 17 століття і Ботанічного періоду 18 століття.

7

Щоб наповнити будинок духом краси, блиску і історії, компанія Sanderson вибрала найчарівніші елементи цих ефектних декорів та використовувала їх для створення надихаючої серії принтів, вишивок і шпалер, втіливши в матеріальній формі давню любов англійців до садівництва і квітникарства.

5

Історично склалося, що сади великих маєтків оброблялися збирачами живих рослин, не позбавлених авантюризму, які подорожували по світу в пошуках екзотичних дерев, квітів і чагарників. Ці сади стали символом розкоші і еклектики, чим привернули увагу художників, які замальовували їх у вигляді мініатюр і ботанічних ілюстрацій за допомогою акварелі і масляних фарб. Колекція «ART OF THE GARDEN», натхненна такими творами мистецтва, насичена ботанічними мотивами і образами навколишнього світу, цілком виконаними ручним способом в студії Sanderson.

6

Шпалери Art of the Garden – це чарівна колекція з 9 дизайнів і 38 колірних рішень. Поєднуючи минуле з сучасністю, колекція легко поєднує візерунки з цікавими техніками виконання – витончені ботанічні ілюстрації і акварелі, намальовані вручну, традиційні геометричні орнаменти та хитромудрі візерунки Пейслі.

1

Палітра варіюється від насиченого нефритового і рубінового до м’якших тонів кераміки Веджвуд. Суміш відтінків сепії і сірого додає в колекцію деякої суворості, в той час як відтінки оранжереї  вносять природні елементи.

Створити стильний інтер’єр вам допоможуть вишукані шпалери Art of the Garden, навіяні самою природою.

 

About Author

riter

Прокоментировать