Нова колекція шпалер для стін Collages від Omexco

Бельгійська компанія OMEXCO – один з лідерів в світі інтер’єрної моди. Провідний напрямок виробництва OMEXCO – текстильні шпалери з натуральних матеріалів, з ексклюзивним дизайном. Вихід колекцій, як правило, приурочений до великих міжнародних виставок Heimtextil (Франкфурт-на-Майні), DecoContract (Брюссель), Maison & Objet (Париж). Щороку OMEXCO представляє ряд нових колекцій настінних покриттів, які беруть на озброєння кращі європейські дизайнери.

5

Нова колекція шпалер для стін Collages  від Omexco захоплює своїм духом новизни і модною гостротою. Інтернет-магазин Містер Деко вже сьогодні готовий показати вам новинки і прийняти замовлення!

2

COLLAGES – нова колекція Omexco – це зроблений вручну колаж з японського паперу в поєднанні з волокнами бананової пальми, звідси і назва колекції, «Collages» (Колажі). Невеликі шматочки паперу ремісники руками наклеюють на неткану основу у вигляді смуг або імпровізованої мозаїки. У деяких випадках доповнюють малюнок акцентами з металізованої фольги. Візуальний результат абсолютно карколомний! Відтепер це не просто настінне покриття, це настінне мистецтво. Колажі з паперу комбінуються з нетканим текстильним покриттям, що імітує текстуру каменю, або однотонним полотном з додаванням волокон сизалю.

3

Полотна продаються пог. метрами (від 1 м). Ширина полотна з аплікаціями з паперу – 91 см. Ширина полотен з нетканого текстилю – 100 см. Шпалери від Omexco «дихаючі», з екологічних матеріалів. Спеціальне просочення робить шпалери для стін грязе- і водовідштовхувальними. Завдяки нетканій основі клей можна наносити відразу на стіну, тому такі шпалери клеїти швидше і простіше.

4

В інтернет-магазині  Містер Деко ви зможете придбати шпалери фабрики Omexco, одного з лідируючих виробників настінних декоративних покриттів світу. Насолодитися витриманим стилем і бездоганною елегантністю подарованою дизайнерами Omexco.

About Author

riter

Прокоментировать