Нове відчуття дому – з ефектними аксесуарами

Якщо Ви прожили останні роки в атмосфері простого білого, саме час набратися мужності і забарвити свій світ в яскраві кольори. Окремі предмети меблювання, наприклад, червоний буфет чи фіолетовий комод, здатні створити у Вашому будинку абсолютно нове відчуття. Однак і маленькі аксесуари для дому, такі як вази, квіткові горщики, подушки і пледи, можуть в одну мить змінити настрій будинку. Цього року Ви сміливо комбінуєте суперсучасні світильники і раритетні меблі.

Стіни при цьому одягнені в природні дизайни і випромінюють спокій і винятковість. Абсолютний тренд цього 2016 року майстерне змішання стилів, що дозволяє за допомогою небагатьох, але ефектних аксесуарів чарівним чином перетворити існуючий інтер’єр в житло в зовсім іншому стилі.

1

Аксесуари – прекрасний спосіб розставити в інтер’єрі кольорові акценти і оновити вже існуючі приміщення. Великі площини яскравих кольорів багатьом можуть здатися надто нав’язливими і стомлюють, однак кілька строкатих деталей урізноманітнюють надто монохромний і нудний інтер’єр. Також, слід враховувати те, як співвідносяться обраний стиль інтер’єру з його колірною гамою.

IMG_9581

Непомітна вітальня в бежевій гамі або нічим не примітна кухня заграють новими фарбами, якщо доповнити їх яскравими шторами, на стіл поставити вазу з кольорового скла в тон текстилю, а на стіні – кольоровий постер. У чому краса такого інтер’єру? Якщо вам в один прекрасний день набридне, наприклад, сірий інтер’єр з яскраво-червоними акцентами, їх легко можна змінити на лимонно-жовті або бірюзові, коректуючи інтер’єр залежно від сезону і свого настрою.

45

Якщо в колірному рішенні кімнати все ж таки присутні яскраві кольори (наприклад, яскрава стіна або кольорові фасади меблів), має сенс повторити домінуючий колір в одному або декількох предметах декору, наприклад, вибрати вазу для квітів або килимок під колір акцентної стіни.

Не забувайте про «живий» декор: акваріуми, кімнатні рослини і квіти. Їм знайдеться місце в будь-якому інтер’єрі. Головне не переборщити, перетворюючи вітальню або спальню в зимовий сад.

І нехай Вам буде красиво!

About Author

riter

Прокоментировать