Рекомендації щодо догляду за постільною білизною

При правильному догляді, будь-яка річ прослужить Вам довго і принесе задоволення. Постільна білизна не виняток.

Прання постільної білизни

Нову постільну білизну перед першим використанням рекомендується прати. Це забезпечить максимальний комфорт під час подальшого використання постільної білизни.
Перед пранням, постільну білизну потрібно вивертати на виворітну сторону. Не слід використовувати пральні порошки з відбілювачами. Це дозволить надовго зберегти насичене забарвлення постільної білизни.

postel
Перед пранням необхідно розсортувати білизну за кольором і температурними режимами.
Не можна прати білу і кольорову постільну білизну разом. Крім цього слід враховувати і тип тканини. Не рекомендується прати постільну білизну з натуральних тканин разом з виробами з поліестеру. Це призводить до того, що волокна поліестеру чіпляються за натуральні волокна і постільна білизна втрачає ніжність і м’якість.

На постільній білизні плями перед пранням слід обробити відповідно до рекомендацій по догляду за даним видом виробів.

Не рекомендується використання відбілювача, який негативно діє на колір і тканину.
Барабан пральної машини слід заповнювати на 50%. Це забезпечить ефективне, дбайливе прання, легке полоскання і віджимання постільної білизни.

masina-de-splat-rufe

Сушка постільної білизни

Сушити постільну білизну необхідно відразу після прання. Якщо вона залежується в пральній машинці, то може з’явитися специфічний запах.
У разі використання машинної сушки, слід дотримуватися делікатного режиму.
Нова постільна білизна з тонких, натуральних тканин під час прання може пом’ятися, щоб уникнути цих неприємностей, слід суворо дотримуватися делікатного режиму прання при температурі 30-40С, 400-600 обертів в хвилину. При регулярному використанні білизна стає м’якшою і утворює менше складок.

Багато хто віддає перевагу сушити постільну білизну на вулиці: на сонці і в морозний день постільна білизна набуває чудовий аромат свіжості.

206ea3171997437af1c31d7fa705dee1

Прасування постільної білизни

Прасування – не менш важливий процес догляду за білизною, в якому теж треба знати деякі тонкощі і хитрощі. Прасувати постільну білизну необхідно злегка вологою, це забезпечить легке і ретельне розгладження.
Вироби з вишивкою необхідно гладити з виворітного боку.
Всі вироби з натуральних тканин можуть давати невелику усадку після прання, від 2% до 6%. Якісна постільна білизна, шиється з допусками на усадку, тому такий відсоток усадки Вас не повинен лякати.
І найважливіше завжди дотримуватися рекомендацій щодо догляду за постільною білизною, зазначені на етикетці, звертаючи увагу на всі символи!

About Author

riter

Прокоментировать