Рушники. Махрова розкіш для Вашого тіла.

Банні рушники, рушники для рук та обличчя, килимки у ванній – це не лише предмети першої необхідності, невід’ємний атрибут сучасної людини, а й важливі елементи стилю, які можуть легко перетворити вигляд і атмосферу Вашої ванної кімнати.

Людина не може уявити своє життя без щоденного прийняття душу, ванни або лазні. Після водних процедур всі ми звикли витирати тіло, а щоб цей процес був приємним і комфортним потрібно мати під рукою м’які і якісні рушники.

collector-towels-2

Найпопулярнішими, які найкраще підходять для витирання тіла, звичайно ж, є махрові або велюрові рушники. Розміри і дизайн цих рушників може бути дуже різним. Вони приємні на дотик і відмінно вбирають вологу. При виборі махрового рушника обов’язково зверніть увагу на склад і щільність тканини.

Якісний рушник виготовляється з 100% натуральної тканини, поверхня якої складається з ворсу. Завдяки цим особливостям рушники чудового поглинають вологу, швидко висихають і додають тканині ефекту “вільного дихання”, не викликають подразнення шкіри людини.

ambroise-bg-1-tn

Бавовняні рушники давно зарекомендували себе найкращим чином. Махрові рушники з бавовни чудово вбирають вологу, м’які, не електризуються, не викликають подразнення шкіри. Якість їх буває різною, вони можуть бути односторонніми і двосторонніми, витримують до 500 прань.

Щільність тканини вимірюється в грамах на квадратний метр. Чим вона більша, тим м’якший і пухнастіший рушник. Оптимальна довжина ворсу рушників 0,5 см, якщо вона коротша, то рушник буде жорстким. Чим щільніші ворсинки на основі, тим вища здатність махрового полотна вбирати воду.

ekehome-banyo (18)

Бамбукові рушники користуються зростаючим попитом. Як правило, вони ніжніші, м’якші, ніж бавовняні. Бамбукова тканина володіє натуральними антимікробними властивостями. Вироби на основі бамбукового волокна підходять людям, що страждають алергією. Відгуки про рушниках з бамбуку хороші, тканина дуже швидко поглинає вологу і швидко її випаровує при сушінні. Волокно дуже міцне, міцніше бавовняного, після прання рушники м’якіші.

ekehome-banyo (2)

Рушник – річ універсальна, в кожному будинку їх має бути достатньо.
Скільки рушників повинно бути у людини?
Кожен член сім’ї повинен активно користуватися:
– Рушником для рук та обличчя;
– Банним;
– Для інтимнимної гігієни;
– Для ніг.
І, як мінімум, ще один набір повинен бути на зміну.
Разом виходить 4 рушники в активному використанні + 4 рушники на зміну = 8 рушників на одного члена сім’ї. Це в ідеалі. І це не враховуючи гостьових рушників.

Наш інтернет – магазин “Містер деко” налічує багатий асортимент рушників на будь-який смак. Ми спеціалізуємося по рушникам різних моделей та видів, таких як банні, рушники для рук та обличчя, для інтимної гігієни, для ніг, пляжні рушники, рушники в басейн та лазню, кухонні рушники за низькими фабричними цінами виробників та провідних фабрик. Без сумніву, Ви не залишитесь байдужими!

About Author

riter

Прокоментировать