Світильники в інтер’єрі

Наш будинок – це наш маленький світ, куди ми повертаємося після важкого робочого дня. І цей маленький світ приймає нашу втому, дає стільки затишку і комфорту, скільки ми в неї вклали: не тільки засобів і праці, а ще й розумного планування життєво важливих речей.

Однією з таких невід’ємних і важливих речей у плануванні будинку є освітлення. У сучасному будинку повинне бути різне світло – яскраве і приглушене, розсіяне і цілеспрямоване, загальне і місцеве. І тоді приміщення буде збільшуватися і зменшуватися, зігрівати і освіжати, звужуватися і розширюватися як справжній Всесвіт, але вже за Вашим бажанням. Все це роблять світильники в інтер’єрі.

svet

А чи знаєте Ви, що грамотно продумане освітлення підвищує працездатність, настрій, і заспокоює, коли це потрібно. Поставлене як попало, воно гасить настрій, псує зір, примушує до зайвих витрат.

Якщо говорити загалом, то кожен світильник по-своєму важливий як елемент світлового доповнення. Він має бути безпечним у використанні та якісним в плані освітлення. Він повинен задовольняти людські смаки але при цьому виглядати естетично та гарно. Та не все залежить лише від зовнішнього вигляду світильника.

При виборі даного елементу вся увага повинна акцентуватись на тон, якість, напрям освітлення та яскравість. Освітлення може бути точкове, контурне та розсіяне, тому варто спершу подумати, якого Вам бракує світла в бажаному приміщенні.

інтерно

Кришталеві люстри можуть зробити приміщення комфортним і більш привабливим. Вони поширюють світло по всьому простору. Найчастіше класичні люстри застосовуються у великих приміщеннях з високими стелями, в іншому випадку люстра буде тиснути на простір, зменшувати його, тому в кімнатах з низькими стелями краще використовувати стельові люстри.

Стельові світильники займають небагато місця і досить просто кріпляться до стелі. Вони не дають тіней, створюють відчуття легкості в кімнаті. Потік світла поширюється в сторони і вниз. Найчастіше використовуються для освітлення кухні, лоджій, коридорів та ванної кімнати.

nastinni
Настінні світильники застосовуються для місцевого освітлення приміщень. Мають різноманітні форми. Для дитячих кімнат ідеально підійдуть світильники з регулюванням світла, щоб можна було використовувати світильник як нічник.

Підлогові світильники (торшери) найчастіше застосовуються в просторих приміщеннях і служать ще як прикраса інтер’єру. Їх необхідно підбирати під інтер’єр.

torsher
Настільні світильники застосовуються як переносне джерело світла. Вони бувають ділового, сімейного та нічного класу. Виготовляються з різних матеріалів і здатні вписатися у будь-який інтер’єр. Для роботи світильник повинен мати рівномірне і яскраве світло, яке регулюється по напрямку та інтенсивності. Для школярів світло повинне падати тільки на освітлювану поверхню, не потрапляти в очі і не сліпити відблисками або відбитим світлом. Не варто застосовувати у дитячих кімнатах скляні настільні світильники, бо діти можуть їх розбити.

Diesel-with-Foscarini-Duii
Люстри і світильники допоможуть красиво оформити інтер’єр кімнат і забезпечать оптимальне освітлення. Відпочинок та робота стануть комфортнішими. Яскраве світло підбадьорить, допоможе в концентрації, а м’яке розсіяне світло допоможе розслабитися.

У нашому магазині MisterDeco Ви знайдете багатий асортимент світильників які стануть Вам у нагоді та зроблять Ваше життя яскравішим.

About Author

riter

Прокоментировать