Синій колір в інтер’єрі – колір сили і мудрості

Синій колір в інтер’єрі – заспокійливий, розслаблюючий і благородний. Він відмінно підходить як для класичного, так і для сучасного інтер’єру, доречний в стилі хай-тек і, неодмінно, в середземноморському стилі.

Синій – це один з чотирьох основних кольорів. Синій колір завжди небо, море, космос, і зірки. Колір духовності і сили, усамітнення і мудрості. Синій колір має безліч відтінків і спектрів, від темно-синього до світлого, блакитного і навіть синьо-зеленого (ціан), ультрамарин, кобальтовий, блакитний, волошковий, сапфіровий, індіго- це все відтінки синього. Холодний по відчуттях, складний у відтінках цей колір настільки магічний, що сприймається абсолютно космічним.

kvartira-s-rozovoi-stenoi-v-shvecii-1

В інтер’єрі з синім кольором необхідна продуманість і сміливість, велике значення мають вікна і сторони світу, якщо вікна великі і кімната наповнена природним освітленням, то в такій кімнаті відчуття простору і повітря буде тільки активізувати на нові ідеї і думки, а якщо кімната з невеликим природним освітленням, то затишок і ізоляція від зовнішнього світу будуть присутні і наповнювати затишком і самотою.

stairway

Синій колір чудово поєднується з білим, в такому інтер’єрі хочеться відразу романтики і будувати плани на відпустку, такий інтер’єр завжди буде легким і свіжим, навіть зі складними відтінками синього. Цей колір потрібно дуже грамотно поєднувати з іншими кольорами, так як можна відразу перевантажити приміщення і в ньому стане складно знаходиться, а особливо ввечері, коли треба відновити енергію витрачену за день.

original_bd10__econet_ru

Отже в інтер’єрі, де переважає синій і його відтінки необхідно дотримуватися або споріднених (одноколірних) або контрастних кольорів. Так само аксесуари і декор, текстиль яскравих і теплих кольорів які додадуть затишку і тепла, відмінно будуть сірі і пастельні відтінки, спектр жовтого – оранжевий, охра, золото. Модно поєднувати синій з міддю, а якщо ще й дерево присутнє в інтер’єрі- це просто хіт.

About Author

riter

Прокоментировать