Сонцезахисні рулонні штори

Рулонні штори (тканинні ролети) – це яскравий представник класики сучасного інтерєру.

Функціонально рулонні штори виконують декілька завдань – це створення комфортних умов і неповторний дизайн вашого будинку або офісу.

Завдяки своїй конструкції, тканинні ролети запобігають попаданню прямих сонячних променів в приміщення і дозволяють регулювати ступінь освітлення в ньому. Перевагами сонцезахисних систем є те, що вони зберігають предмети інтерєру та гардини від вигорання, сприяють зниженню температури в приміщенні влітку. Повітряний прошарок, який утворюється між шторою і склом перешкоджає проникненню холодного повітря взимку, а влітку зберігає прохолоду.

43

Широкий асортимент тканин за дизайном, фактурою, кольоровою гамою та функціональним призначенням дозволяє підібрати рулонні штори для будь-якого приміщення, чи то кабінет, офіс, дитяча кімната, кухня, спальня, вітальня, і навіть спортзал, басейн, зимовий сад і багато іншого.

29а

Ролети легко монтуються і невибагливі у догляді. А також рулонні штори незамінні в приміщеннях, в яких вікна виходять на південну сторону. Навіть при яскравому сонці в приміщенні можна добится повного затемнення, що дозволить подарувати Вам тихий сон, або ж дасть можливість для перегляду домашнього кінотеатру. Це можливо завдяки спеціальним тканинам категорії Black-out, які можуть бути різних забарвлень і навіть фактур, а 100% затемнення досягається за рахунок спеціальної основи тканини.

45

Всі тканини володіють антистатичними, пиловідштовхуючими та антибактеріальними властивостями, завдяки чому рулонні штори потребують мінімум догляду. А також вони стійкі до вигорання, що дозволяє їм чудово виглядати протягом довгої експлуатації.

About Author

riter

Прокоментировать