Стилістичні рішення світильників Nowodvorski (Польща)

Компанія «Nowodvorski Lighting» – це сімейне підприємство, засноване в 1994 році в Польщі. Упродовж 20 років продукція, що випускається під цією маркою, змогла завоювати «серця» мільйонів покупців і стати частиною поля діяльності дизайнерів всієї Європи. Сьогодні люстрами Nowodvorski прикрашають готельні номери елітних готелів, типові квартири і навіть розкішні пентхауси. Вони стильні, дуже довговічні і відносно недорогі.

MODERN;o

Асортимент продукції від Nowodvorski дозволяє будь-якому охочому вибрати те, що припаде до душі саме йому, при цьому освітлювальний прилад відмінно впишеться в стиль будь-якого інтер’єру, незалежно від витриманості стилю (модерну, не застарілої класики або такого популярного стилю hi-tech).

MODERN5

В асортименті нашого магазину ви знайдете стельові світильники, бра, торшери, люстри, накладні, врізні і вбудовані світильники, а також апаратуру для вуличного освітлення і підсвічування. Люстра nowodvorski – це правильність і лаконічність форм, відсутність колірних надмірностей і помірність в декорі, завдяки чому освітлювальний прилад не тільки виконує своє основну функцію, а й робить себе ж унікальною прикрасою інтер’єру.

MODERNrtgfh

Завдяки використанню у виробництві природних матеріалів (скла і металу) люстри цієї марки відрізняються довговічністю, високим рівнем екологічності та неповторним впізнаваним стилем. Виробник Nowodvorski грає на тому, що тандем скла і металу здатний створити шедевр! І вони, погодьтеся, з цим успішно справляються, адже кожен виріб цього бренду можна сміливо назвати цим гучним словом.

CLASSIC5

Люстра Nowodvorski буде доречна абсолютно в будь-якому приміщенні: вітальні, спальні, кабінеті в строгому стилі і навіть ванній, де особливо важлива безпека. У виробництві застосовується особлива обробка матеріалів, завдяки чому будь-який освітлювальний прилад цієї марки в результаті стійкий до будь-яких зовнішніх впливів і для того, щоб пошкодити його, доведеться докласти максимум зусиль.

KIDS1

Остання характеристика розширює сферу продажів за рахунок дитячих та ігрових кімнат, в яких, не дивлячись на активність дітей, їх здоров’ю нічого не загрожуватиме, зважаючи на міцність виробів (вони не деформуються, їм не страшні удари м’ячами та інше).

MODERN2

Крім того світильники від Nowodvorski відмінно впишуться в інтер’єри громадських закладів, наприклад, піцерій, барів, пабів, ресторанів, нічних клубів, більярдних і т.д. Ніяких обмежень щодо їх кількості та місць розміщень немає! Найширший асортимент продукції дозволить вам підібрати найприйнятніший варіант для вашого приміщення і внутрішнього інтер’єру!

About Author

riter

Прокоментировать