Шпалери та дизайн інтерєру: як вибрати без помилок

Шпалери ждя стін є невід’ємною частиною будь-якого сучасного інтер’єру. Якщо ви вирішили втілити в життя всю свою творчу натуру, відобразити це у своїй квартирі або будинку будьте певні, що шпалери заслуговують належної уваги. Подумайте лише: стильні вікна … дорогий авторський ремонт … нові меблі під ваш стиль … кольори, що радують око … і серед усієї цієї краси стильні, якісні шпалери. Але як зробити правильний вибір? Запам’ятайте кілька важливих правил.

5

Правило 1: Колір
Правильно підібраний колір шпалер – запорука успішного поєднання всіх предметів інтер’єру в будинку. Не варто забувати, що шпалери – займають більшу частину вашого зорового огляду. У спальні, в коридорі, на кухні – стіни є скрізь, як і шпалери на них. Тому на виборі кольору варто зосередити особливу увагу. Будинок – це, як правило, місце для відпочинку, як фізичного, так і духовного. Ідеально підійдуть спокійні, «теплі» тони, наприклад, сині шпалери будуть надавати заспокійливу дію, додадуть відчуття спокою, рівноваги, знімуть втому. Для любителів енергетичних сплесків більше підійдуть червоні або жовті тони. У поєднанні з вдало підібраним малюнком відповідний відтінок перетворить будь-які шпалери.

Harlequin LOTUS

Правило 2: Гармонія з іншими частинами інтер’єру
Вибрати колір, як виявилося, не зовсім достатньо. Інша частина будинку адже теж не чорно-біла, а кольори як і малюнки на шпалерах, як і самі шпалери в цілому повинні один з одним гармоніювати, в чомусь доповнювати, в чомусь відрізнятися. Тут, думається, буде не зайвим порадитися з кваліфікованим дизайнером, враховуючи ваші потреби і бажання, він швидко знайде оптимальне рішення. Якщо ж ви звикли досягати всього самі – то доведеться орієнтуватися на власні смакові відчуття. Постарайтеся витримати якийсь стиль. Приміром, ви любите море. Під такий стиль ідеально підійдуть шпалери з малюнком у вигляді морської хвилі, корабля, жителів морської безодні і т.д., зроблені в світло- (темно)-блакитних тонах, які немовби переходять зі стін в інші частини квартири. Підключіть фантазію!

10314535_492823514188483_6849559142713813105_n

Правило 3: Скажімо економії – ні!
Зрозуміло, що купувати супер-пупер сучасні шпалери новітнього зразка за ультра-високою ціною сенсу немає. Але й економити не особливо рекомендується.  Не варто забувати і про якість. Ну і само собою, краса вимагає жертв, у тому числі і фінансових. Головне, не переживайте, що покупка шпалер почистить ваш сімейний бюджет. У сучасному торговому світі настінні шпалери займають не останнє місце – вибір вражає своєю різноманітністю, починаючи від найпростіших і дешевих, закінчуючи шпалерами, гідними королів. Можна знайти і універсальний варіант.

Harlequin SHIMA

Крім цих основних правил, необхідно приділити уваги іншим аспектам підбору шпалер у такт обраному вами дизайну. Пам’ятайте: зовсім не обов’язково обклеїти всі кімнати однаковими шпалерами. Навіть в одній частині будинку може бути кілька видів шпалер, головне грамотно їх підібрати. Досить цікаво буде виглядати «перехід» одних шпалер в інші, поєднанням малюнків, кольорів. Правильно розставлені предмети меблів також можуть допомогти в створенні «ідеального» інтер’єру. Вирішуйте, фантазуйте, підключайте рідних і друзів і будь-яка задумка вдасться на ура!

About Author

riter

Прокоментировать