Шпалери Trussardi з Італії (Zambaiti Parati)

Елегантні, ефектні, контрастні, монохромні, демократичні і аристократичні італійські шпалери для стін Zambaiti Parati – чудове і одночасно оптимальне рішення при оформленні інтер’єрів спалень і кухонь, їдалень і віталень, прихожих і кабінетів.

trussardi_008

Італійські дизайнери  компанії Zambaiti Parati препарували колір, текстуру і перелицювали принти. В результаті таких маніпуляцій вийшла незвичайна серія, яка відразу звертає на себе увагу. Такий одяг для стін ідеально впишеться в урбаністичне середовище квартири або лофт.

trussardi_009

На перший погляд, малюнки не вибиваються з класичної канви. Флористичні орнаменти і арабески стримані й елегантні. Враження змінює техніка виконання. Дивлячись на шпалерне полотно, здається, що малюнок був нанесений гарячим воском, який потім застиг, прийнявши правильні форми.

trussardi_0051

Каталог шпалер Trussardi не обмежується єдиною стилістичною концепцією. Варто звернути увагу на шпалери, що нагадують ткане полотно з геометричними малюнками, імітацію шовкових хусток, які грають на контрасті з зображеннями, які передають зумисно недбале переплетення полотняних ниток.

trussardi_012

Ефектні фрески, що тануть на мокрій штукатурці, – незвичайний прийом, який обов’язково знайде шанувальників серед персон, які шукають незвичайні варіанти декору житлового або робочого простору. Колористична палітра грає на стику яскравих і приглушених кольорів з відбитком невблаганного часу. Відтінки коричневого переливаються від вершкового до шоколадного. Сполучення теракотового і бірюзового органічні. Сталевий сірий дихає прохолодою, насичений індиго асоціюється з глибоким морем.

trussardi_0041

В інтер’єрі шпалери Trussardi створюють цікаві ілюзії, схожі на ті, які виникають при перегляді картин авангардистів. Такі полотна покликані створити не тільки естетичну обстановку, але і особливий настрій, налаштовує на творчу хвилю.

trussardi_011

Незважаючи на гадану концептуальну складність, працювати з такими шпалерами для стін  дуже легко, всі  рулони добре поєднуються один з одним. Це важливе доповнення, яке допомагає заощадити на послугах дизайнера під час ремонту. Купити шпалери Trussardi в інтернет-магазині Містер Деко слід не тільки за красу, але і практичність. Вони відмінно переносять вологу чистку і зберігають яскравість пігментів, навіть під впливом ультрафіолету.

About Author

riter

Прокоментировать