Як вибрати ковдру

Всім хочеться, щоб сон був не тільки здоровим, але і приємним і теплим. Ковдра має зігрівати нас взимку, а влітку не створювати спекотних ночей. Ковдри бувають не тільки міжсезонними, вони також повинні бути легкими незалежно від наповнення.
При виборі ковдри потрібно бути пильним і враховувати кожну дрібницю.
Сучасні ковдри можуть мати натуральні або синтетичні наповнювачі. І ті, і інші мають свої переваги і недоліки. Перш ніж вибрати ковдру, слід визначитися, які характеристики є для вас пріоритетними.
Ковдри з пуху  можна назвати самими легкими серед всіх. Крім того, такі ковдри ніжні і приємні на дотик, їм властиво ефективно зберігати тепло, навіть коли в приміщенні дуже холодно.
2454
Також пухові ковдри здатні добре відводити вологу від людського тіла, саме тому під такою ковдрою ми практично не потіємо. Проте, головний мінус пухових ковдр – це їх алергенність. І хоча більшість сучасних ковдр з пуху мають додатковий захист від алергії, вони проходять антибактеріальну обробку, однак алергікам все ж варто утриматися від покупки такого виробу, віддавши перевагу  ковдрі з синтетичним наповнювачем.
Догляд за пуховою ковдрою передбачає її регулярне провітрювання, тоді вона прослужить довше і забезпечить міцний, повноцінний сон.
Для виготовлення ковдри з шовковим наповнювачем використовується натуральне волокно шовкопрядних гусениць. Воно не здатне викликати алергічну реакцію, в ньому не будуть розмножуватися бактерії та шкідливі організми. Ще одна перевага шовкової ковдри полягає в тому, що вона самостійно підлаштовується під температуру тіла людини. У спекотну погоду ця ковдра вбирає в себе тепло тіла, а в холодну – не дозволяє витрачати тепла. Таким чином, ця ковдра забезпечує хороший сон при будь-якій температурі. Ціна шовкової ковдри є досить високою, зате ковдра має масу плюсів, серед яких – висока гігроскопічність, хороша терморегуляція.
786
Бамбукова ковдра виготовляється з антибактеріального бамбукового волокна, яке зупиняє ріст і поширення бактерій. Не зникає ця корисна властивість навіть після численних прань. Характеристики ковдри з бамбуку нагадують характеристики аналогічного виробу з шовку. Вона добре відводить вологу від тіла і при необхідності зберігає тепло. Бамбукові ковдри добре переносять машинне прання.

Ковдра з бавовни відрізняється невисокою вартістю, вона відмінно підходить для теплої пори року. Цей натуральний матеріал так само добре вбирає зайву вологу під час сну. Тому ковдри з бавовни є незамінними влітку, коли не вдається заснути через спеку в приміщенні. До того ж вони дуже легкі та довговічні.

797

Вовняна ковдра відмінно підходить тим, хто часто хворіє грипом та іншими застудними захворюваннями.  Прийнято вважати, що такі ковдри наділені оздоровлюючими властивостями. Вовняна ковдра здатна вбирати близько 30% вологи, залишаючись сухою.
До недоліків цих ковдр можна віднести їх зайву  важкість. Тому діти вовняні ковдри не дуже люблять. Вибираючи таку ковдру, можна віддати перевагу стьобаному виробу або пледу. Перший відмінно підходить для холодної пори року, а другий може знадобитися навіть влітку.

Ковдри з синтетичних волокон відрізняються чудовою якістю і привабливою ціною. Вони дуже легкі і м’які на дотик. Крім того, такі ковдри добре зберігають тепло, абсолютно гіпоалергенні і тому відмінно підійдуть алергікам. Синтетичні ковдри можуть бути різної щільності, вона залежить від виду наповнення виробу. Це може бути імітація пуху або вовни.

В цілому, ковдри з синтетики, при своїй невисокій вартості, цілком можуть змагатися з пуховими або вовняними ковдрами по здатності утримувати тепло. Вони дуже практичні: домашнє прання  цілком можливе, вони майже не притягують пил і вже точно не стануть домівкою для кліщів або молі.
“Містер Деко” пропонує широкий вибір ковдр для будь-яких потреб.

About Author

riter

Прокоментировать