Як вибрати шпалери в дитячу кімнату?

Найбільшою радістю і щастям для сім’ї є поява малюка. Батьки намагаються створити для свого чада найкращі умови, зробити його життя максимально комфортним, даруючи йому свою любов, ласку, затишок. Невід’ємною частиною турботи є створення місця, де б дитинка могла з задоволенням бавитись, відпочивати, навчатись – і таким чином постає питання про створення дитячої кімнати.
Важливу роль при ремонті кімнати відіграють стіни та їх оформлення, адже саме колір, малюнок, матеріал покриття стін здатні не лише перетворити кімнату в дитячу, а й вплинути на самопочуття дитини, її психіку і сприйняття навколишнього світу.
Не потрібно витрачати гроші на дороге оздоблення. Найкраще для дитячої кімнати підійдуть шпалери для стін. 3-dizain-detskoy

Перед тим як купити шпалери, необхідно керуватися показниками екологічності, санітарно-гігієнічним нормам, практичності і краси. Тому найкращий матеріал в дитячу кімнату – це миючі паперові шпалери, адже якщо вашій дитині 2-4 роки – вона творча натура і всі шедеври зазвичай створюються на стіні. Крім того, їх завжди можна швидко і легко змінити у разі нанесення непоправної шкоди або просто тому, що чадо з нього вже «виросло». Слід остерігатись шпалер з напиленням і фактурами. Хоч вигляд у них кращий проте не для дітей , адже дрібні красиві частинки і блискітки можуть обсипатися з основи, або ж дитина з великою радістю буде їх здирати і є велика ймовірність попадання в організм. Не рекомендується клеїти в дитячій шпалери зі скловолокна – дрібні частинки можуть потрапляти в дихальні шляхи.
Що стосується кольорів і малюнків то їх оформлення в ідеалі має спонукати дитину до розумової діяльності і іграм, не зачіпаючи його темперамент і не травмуючи психіку. Фото шпалер представлені в каталогах, для зручності вибору.

2101
Основний фон повинен бути нейтральним, акценти можна розставити за допомогою аксесуарів або обклеїти одну зі стін більш яскравими шпалерами. Вибираючи колір шпалер потрібно пам’ятати що від насиченості, яскравості буде залежати і поведінка дитини. Якщо ваша дитина спокійна – то підійдуть шпалери з малюнками,а якщо навпаки енергійна і непосидяча то ідеально підійдуть шпалери блідо-рожевого, блакитного, абрикосового і зеленого тону. Також ідеальним для дитячої кімнати є жовтий колір – він пробуджує в дитині потяг до знань і навчання. Шпалери з білим відтінком – знімають втому, стрес, розвивають уважність і пам’ять.

About Author

riter

Прокоментировать