Як правильно підібрати фотошпалери ?

Зазвичай фотошпалери використовують в кімнатах де є не велика кількість меблів. Найбільш підходящими є спальня, дитяча кімната, вітальня або кухня.

Насамперед потрібно вибрати стіну, на яку буде здійснюватись наклеювання фотошпалер. При виборі фотошпалер або малюнка варто ретельно подумати, яка атмосфера буде панувати в кімнаті. Варто зазначити, що комоди, шафи та картини не повинні закривати малюнок.

86496455_fotooboieijffingerkollekciyawallpowernext9

На сьогоднішній день популярними серед фотошпалер є шпалери із зображенням різноманітних міст. А якщо ви бажаєте, щоб ваша кімната була наповнена сонячним світлом то потрібно вибирати шпалери жовтих, оранжевих, червоних або салатових кольорів. Саме такі кольори будуть передавати спокій та затишок у приміщенні, а ось зображення з великою кількістю яскравих контрастів надаватимуть кімнаті агресивного та неспокійного настрою. Шпалери із зображенням квітів, водоспаду, неба вдало підходять для спальні.
Якщо кімната сама по собі наповнена світлом, то краще за все потрібно використовувати фотошпалери із зображенням яскраво насичених кольорів.

86496717_fotooboieijffingerkollekciyawallpowernext13
Також можна обрати самостійно зображення, яке буде вам до вподоби.
До того ж фотошпалери повинні поєднуватись з основними шпалерами приміщення. Слід зазначити, що фотошпалери повинні відповідати інтер’єру кімнати.

Як клеїти фотошпалери?
Звичайно, що фотошпалери повинні передавати чітке зображення, таким чином потрібно подбати про те, щоб на стіні створилось однорідне єдине полотно без жодних стиків. Якщо ви сумніваєтесь у своїх силах, слід запросити професіонала, який допоможе вам при виборі фотошпалер та рівно наклеїть шпалери на стіну.

86496718_fotooboieijffingerkollekciyawallpowernext14

Правильно підібрані фотошпалери відіграють значну роль в інтер’єрі вашої оселі. Тому, перед самостійним замовленням фотошпалер варто проконсультуватись в салоні або магазині де виготовляються такі шпалери.
А найголовніше те, що новий інтер’єр вашої кімнати створить затишну атмосферу, а також підштовхне до припливів нових ідей та звершень.

About Author

riter

Прокоментировать