Як створити кольоровий інтер’єр: 4 кроки

  1. Умиротворення: пісочний і коричневий

Пісочний і коричневий – кольори землі, що дають відчуття непорушності буття. Ці відтінки ідеально підходять для оформлення фону, на якому важливо виділити якісь яскраві деталі і елементи інших кольорів і стилів.

Важливо знати: завдяки здатності змінювати глибину і тону відтінку в залежності від освітленості пісочний і коричневий впишуться в будь-яку компанію.

dom-v-ottenkah-leta-32

  1. Почуття свободи: світлі відтінки

Найсвітліші відтінки, такі як білий і слонова кістка, візуально розширюють простір і наповнюють світлом навіть невеликі й не дуже освітлені кімнати. До того ж практично будь-який дизайн в цих відтінках виглядає витончено.

Важливо знати: світлі тони можуть створювати фон, сцену, на якій блискуче виступлять основні герої – яскраві, часом зухвалі акцентні кольори.

dom-v-ottenkah-leta-24

  1. Радість життя: синій і фуксія

Синій колір завжди несе в собі позитивний заряд. Неяскраві відтінки синього заспокоюють і освіжають, дарують відчуття безпеки і поглинають негативну енергію. Яскравий ж кобальтові та середземноморський бірюзовий дають відчуття бурхливої ​​енергії життя.

Важливо знати: з відтінками цих кольорів можна створити масу прекрасних поєднань. Фіолетовий, баклажановий, ліловий і фуксія, незважаючи на свою позірну грайливість і зухвалість, несуть в собі і ноту благородства і оригінальності, не викликаючи при цьому негативних відчуттів.

camillamolders-2

  1. Індивідуальність: яскраві тони

Якщо ви захочете додати приміщенню якусь оновлену, більш цікаву легкість і об’ємність, а також створити атмосферу прохолоди і чистоти, використовуйте більш світлі відтінки синьої палітри з білим, світло-сірим або сизим.

vanessa-pisk-pufikhomes-9

Важливо знати: невеликі вкраплення яскравих бірюзових, жовтих або лілових аксесуарів створять в приміщенні динаміку і правильно розставлять акценти.

About Author

riter

Прокоментировать