Як створюються шпалери для стін?

А чи знаєте Ви, що над створенням одного каталогу елітних шпалер для стін з нашої колекції ціла група фахівців (з тієї чи іншої фабрики) трудиться протягом 7-10 місяців ?!
Якщо Вам цікаво, як створюються сучасні шпалери для стін зі світовим ім’ям, ми Вам розповімо, як це відбувається на прикладі стародавньої і знаменитої американської фабрики YORK.

Компанія York Wallcoverings в 1895 році почала виробництво шпалер для стін на маленькій фабриці, розташованій в мальовничій Долині річки Саскуехана в штаті Пенсильванія.
Сьогодні, York Wallcoverings є найбільшим виробником шпалер в Америці призначених для житлових і комерційних приміщень. Продукція експортується в більш ніж 50 країн світу. Деякі з справжніх перших верстатів, що належать компанії, після тривалого часу придбали ще більшу цінність і продовжують працювати поряд з найсучаснішими друкованими машинами.

6г ь

Хоча за минуле сторіччя багато технологій друку змінилося, але гідність і майстерність пройшли випробування часом і підтримують компанію протягом всієї її історії. Висококваліфіковані, талановиті фахівці компанії York надають художність виконання кожному малюнку, який в підсумку відтворюється друкарським верстатом.
Будучи кращими, в області кольору і дизайну, стилісти і художники, що працюють в дизайн студіях компанії York, створюють найкрасивіші в світі шпалери для житлових і комерційних приміщень.

6шл7

Талановиті дизайнери, готують для компанії York малюнки, для остаточної друкованої версії. Потім професіонали друкарської справи, показують свій, мистецький хист. Незважаючи на те, що кількість зразків налічує 15000, різноманітність і асортимент малюнків величезний.
Поряд з виробництвом традиційних шпалер, York Wallcoverings також створює інноваційні продукти, такі як панно, шпалери з нанесенням піску, силікону і флоку. Джерело дизайнерського натхнення для майстерні York знаходиться в колекції архівних документів, які датуються від початку XVIII століття до найсучасніших творів мистецтва, що складається з більш ніж 750 000 документів.
Компанія York здатна створювати широкий асортимент малюнків, від історичних і класичних мотивів до сучасного модерну.

utpm

York – єдина в світі компанія, яка володіє п’ятьма різними видами друкованих процесів, використовуваних у виробництві шпалер (рельєфний, флексографічний, трафаретний, гравюрний, цифровий).
Кожен верстат надає індивідуальний вид кінцевого продукту.
Найбільш сучасними і високотехнологічними, є верстати з цифровим способом друку, який дозволяє виконувати навіть індивідуальні замовлення.
Найстаріші верстати датуються роком заснування компанії – 1895.
Це дивовижні екземпляри початку автоматизації друкарського обладнання.
За допомогою цих приголомшливих старовинних машин створюється традиційна «рельєфність», яка і додає дизайну колекцій фабрики York відчуття і вид «намальованого вручну».
Найвищою цінністю компанії York, є наявність і вміння користуватися цими старовинними верстатами.

2к
Рішення про вибір методу друку приймається на початку дизайнерського процесу, щоб робити відбитки необхідними валами або трафаретними друкованими формами.
Кожен колір, що входить в зображення, виділений на ньому, і валики або трафаретні друкарські форми роблять відбитки на пресі для кожного кольору.
Отже, наприклад, для малюнка із зображенням 12 кольорів, буде задіяно 12 різних валиків, які об’єднують для створення всього зображення.
Ґрунтова фарба є 13-м кольором.
Залежно від обраного методу друку, процес змішування і узгодження кольорів виконується або вручну, або за допомогою автоматизованого обладнання.
Так, як узгодження кольорів є однією з ключових складових якості компанії York, фабрика і дизайн студії обладнані системою освітлення, призначеною імітувати натуральне сонячне світло.

ву78
Контроль якості шпалер фабрики York має величезне значення.
Під час виробництва колірні мікшери перевіряються на відповідність кольору.
Друкарі відповідають за заповнення відомості приймального контролю кожної промислової партії.
Відділ остаточної обробки, який ріже, згортає і прикріплює етикетку на шпалери, здійснює візуальний контроль і випробування.
Навіть після завершення виробничого процесу відділ контролю якості виконує випадкову вибірку для остаточного контролю.

About Author

riter

Прокоментировать