Ідеальне покривало для вашої спальної кімнати

Ліжко – це головний елемент інтер’єру спальні,  а  покривало на ньому  здатне створити настрій всієї спальної кімнати. Залежно від функціонального призначення воно може бути візуальним центром невеликого простору або його нейтральним фоном. Чим красивіший  і якісніший текстиль, тим краще він буде виглядати і підкреслювати дизайн інтер’єру.

1

Дуже часто  при виборі покривала господині керуються одним принципом: воно повинно поєднуватися зі шторами або гардинами. Не можна сказати, що зараз це правило повністю пішло в небуття, але діє воно вже не так суворо.

765

Зовсім не обов’язково, щоб колір покривала і штор для спальні ідеально збігалися один з одним, проте бажано, щоб фактура цих аксесуарів була взаємопоєднуваними.  Наприклад, якщо в спальні присутні щільні штори, на їх фоні атласне або ажурне покривало буде виглядати не зовсім гармонійно. Набагато красивіше буде виглядати комплект з гобеленових або велюрових штор і покривала з такого ж матеріалу.

67

Що стосується колірної відповідності покривала і дизайну спальні, то в цьому питанні існує кілька правил:

  • колір покривала і штор все ж може поєднуватися. Але зараз таке рішення використовується переважно для відтворення строгих класичних стилів. Якщо інтер’єр вашої спальні менш вимогливий, можна підібрати кольорове покривало, малюнок якого гармонує з відтінком штор, або навпаки. Якщо ж ви хочете використовувати однотонне покривало, додати гармонії в комплект можна за допомогою декоративних подушок в тон штор.

22

  • дуже красиво виглядає інтер’єр, в якому колір покривала підібраний під колір шпалер. У цьому випадку також доречно використовувати як повне, так і часткове поєднання відтінків. Наприклад, якщо на шпалерах в спальні присутні малюнки або візерунки, підберіть покривало такого ж стилю та кольору.

945

  • колір покривала можна поєднувати з кольором меблів. Особливо вдало таке рішення виглядає, якщо ліжко є деталлю єдиного комплекту меблів і в ньому присутнє високе узголів’я.

543

  • колір покривала для спальні часто підбирається під основний колір інтер’єру. І в цьому поєднанні також не обов’язковий повний збіг відтінків. Наприклад, якщо спальня виконана в синій кольоровій гамі, покривало може бути блакитним, бірюзовим і т.д.

890

  • в сучасних інтер’єрах часто використовується акцентне покривало, тобто, його колір не обов’язково зв’язувати із загальним оформленням. Однак це рішення буде виглядати гармонійним тільки в тому випадку, якщо спальня оформлена в нейтральних або пастельних тонах, а ліжко займає центральне місце приміщення. Наприклад, колір шпалер і декору може бути представлений в бежевій колірній гамі, а колір покривала – у помаранчевій. Якщо такий спосіб оформлення здається вам дещо не елегантним, зв’яжіть колір покривала з відтінками аксесуарів спальні. Наприклад, цей аксесуар може поєднуватися з абажуром торшера, серветками на комоді, килимком і т.д.

78

Поради щодо вибору покривала

Щоб правильно підібрати покривало на ліжко, в першу чергу потрібно визначитися з його розмірами. Покривало повинно  повністю закривати постільну  білизну, звисаючи з боків. Визначаючи ширину, враховуйте товщину ковдри і додавайте кілька сантиметрів до довжини, для того, що б покривало закривало торці матраца і каркас самого ліжка.

1122

Для прохолодних кімнат з темними стінами варто придбати покривало теплих кольорів: жовтого, персикового, рожевого і т.п. Це створить додатковий ефект затишку і тепла, а також допоможе зробити загальну атмосферу більш м’якою і приємною.

Урізноманітнити інтер’єр і додати колориту допоможе покривало  з динамічним орнаментом або квітковими мотивами. Не варто вибирати занадто темні або блискучі покривала. Вони можуть бути дуже практичними, але візуально здатні викликати відчуження і неприємні відчуття.

10

Вибираючи покривало на дитяче ліжко, віддавайте перевагу натуральним і, по можливості, не марким тканинам. Щоб доповнити композицію, підберіть до покривала кілька декоративних подушок. Іноді подушки входять  в комплект  з покривалом і виконуються вони з такого ж матеріалу.

34

Якщо ви любите різноманітність, вас напевно зацікавлять двосторонні покривала, які можна класти як лицевою, так і виворітною стороною.

Інтернет – магазин Містер Деко  пропонує великий вибір декоративних  покривал, які завжди зможуть підкреслити ваш бездоганний смак і стануть прекрасними подарунками для дорогих вам людей.

About Author

riter

Прокоментировать