Harlequin Anthozoa – колекція з 7 яскравих шпалер!

Фірмовий стиль, наповнений еклектикою, чарівністю і натхненням став візитною карткою бренду Harlequin. Елітні дизайнерські шпалери Harlequin створюють унікальні шедеври в інтер’єрах. Інтернет-магазин “Містер Деко” презентує нову колекцію шпалер Anthozoa Harlequin.

8

Чи траплялося вам побачити картину (на власні очі або в своїй уяві) і відразу відчути себе як на відпочинку? Таку, що відразу хочеться відмовитися від усіх турбот, виїхати подалі від метушні і насолоджуватися відчуттями життя? Щебетанням птахів в повітрі, свіжими ароматами листя і просто сонячного світла. Нова колекція  шпалер для стін Harlequin викликає саме такі асоціації.

777

Колекція шпалер для стін Anthozoa –  7 барвистих картин, жвавих і енергійних, але в той же час несучих якийсь особливий спокій, умиротворення. Гламурні образи, екзотичні морські рослини, чорнильні пейзажі і корали – ось основний мотив даної колекції. Ефектне мерехтіння на деяких малюнках доповнюється хитромудрим візерунком, а зірка шоу – це звичайно ж приголомшливий краєвид Kailani, який зображає чи гірські вершини, то чи морські хвилі…

5

Незначні металеві штрихи в Kamanu нібито створює рух темної води, яскраві рибки приваблюють погляд плавно пересуваючись по полотні.

1

Багатошаровий Kelambu, представлений акварельним  дизайном на текстурованій  вініловій основі. Представлений в чотирьох розкішних колірних рішеннях: смарагд / лайм, бурштиновий / темно-сірий, графіт / гірчиця, індиго / галька.

999

Який би дизайн  ви не вибрали в Harlequin Anthozoa, кожен буде неповторний і індивідуальний! Дозвольте собі розкіш і легкість разом зі світовим брендом.  Замовляйте  шпалери в інтернет-магазині  «Містер Деко», нам є що вам запропонувати!

About Author

riter

Прокоментировать