Phaedra collection новинка від Zoffany

Компанія Містер Деко представляє нову колекцію Phaedra від Zoffany!

«Нова колекція уособлює собою оригінальну витонченість динамічного і багатонаціонального Лондона, де нам пощастило жити. Це місто повне історичних алюзій і культурних течій, воно служить сценою для світових прем’єр і колискою дизайну. Лондон славиться тією привабливою химерністю, яку ми так любимо і не можемо обійти увагою », – каже Пітер Гомес (Peter Gomez), директор студії Zoffany.

1-landseer-alt-image

Ця колекція спирається на класичну спадщину, яке за рахунок віртуозного володіння кольором і вмілого переосмислення візерунка тканин і шпалер набуває сучасного прочитання. Палітра Zoffany народжується в ході експериментів з природними рослинними фарбами і вивчення каменів і мінералів. Їх доповнюють вражаючі, подібні до самоцвітів відтінки з історичного архіву Zoffany.

1-manuka-fabrics-alt-image

Вся колекція Phaedra від Zoffany  складається з п’яти розділів. Колекцію тканин і шпалер Phaedra доповнює асортимент повітряних і текстурних тканин Oberon, серія розкішного оксамиту Aldwych і колекція приголомшливого полотна Amoret атласного переплетення, спадаючого плавними складками.

1-fitzrovia-fabrics-alt-image

Колірна палітра, яка об’єднує колекції на осінь і зиму 2016 року, увібрала в себе як чудові мінеральні відтінки, так і глибокі лісові тони і приглушені сині фарби. Природні і земляні відтінки протистоять квітам окисленого металу або поєднуються з м’якими і заспокійливими зеленими тонами. Енергію колекції підкреслюють такі знакові кольори, як малахіт, хна, лососевий і тигрове око.

2-manuka-alt-image

Phaedra.  Натхненний англійським живописом 18-го століття , цей дизайн було модернізовано через його монументальність. Ці шпалери  випускаються шириною 137см.

Дизайн Metallo нагадує фактуру битого металу, це напів-одноколірний малюнок надрукований в дрібних деталях на фользі.

1-medevi-mirror-alt-image

Античний дизайн Medevi  Mirror з привабливим  дзеркальним  ефектом відображення малюнка. Ці гламурні шпалери надруковані на фользі, доступні в трьох кольорах.

Дизайн London 1832  був натхненний тканинним шарфом з архіву Zoffany, що зображає карту Лондона в 1832 році. Ці шпалери є широкоформатними(137см)  завдяки крупному малюнку.

2-london-1832-alt-image

Leighton – фактурні золоті квадрати, що створюють ефект мозаїки – це плід уяви команди дизайнерів Zoffany .

Дизайн Landseer – названий на честь митця, що прославився ліпленням левів на Трафальгарській площі. Це геральдичні шпалери зображують малюнок лева, і поєднують в собі різні друковані фарби і текстури для створення тактильного ефекту.

1-leighton-alt-image

Acantha –  цей харизматичний дизайн шпалер є втіленням розкоші і має ефект мраморності в межах дамаського орнамента.

Натхненні роботами конструктивних текстильних художників, Hawksmoor є абстрактним тривимірним скам’янілим  ефектом шпалер, який поєднує в собі металеві та матові чорнила.

1-hawksmoor-alt-image

Дизайнери поєднали воєдино незмінну класику і найпотаємніші пориви душі. Майстерність кольору і артистизм ліній, кожен штрих текстилю і шпалер Phaedra створений, щоб підкреслити вишуканість інтер’єру.

Купити шпалери для стін Phaedra від Zoffany за доступними цінами Ви можете в інтернет магазині Містер Деко!

About Author

riter

Прокоментировать